ساخت وبلاگ رايگان | آزاد بلاگ
 سئوکار حرفه ای
طراحی سایت

 

 

نژادهاي معروف گربه هاي خانگي

 

فروشگاه حيوانات خانگي كت ايران 

معرفي كوتاهي از گربه اسكاتيش جهت آشنايي بيشتر جهت خريد گربه اسكاتيش

 گربه اسكاتيش چشم‌هاي درشت و گوش‌هاي گردي دارد كه به سمت جلو و در جهت صورتش تا خورده است. اسكاتيش‌ها گربه‌هايي باهوش، مهربان و بازيگوش هستند. اين شخصيت دوست‌داشتني آن‌ها و ظاهر بانمكشان است كه باعث شده اخيراً محبوبيت بسياري كسب كنند.

همانطور كه ذكر شد گربه اسكاتيش صورتي گرد با چشماني درشت همچنين اين گربه گردني محكم اما كوتاه دارد. اين خصوصيات و تپل بودن اين گربه ها باعث شده كه حتي در سنين بالا هم از نظر چهره و صورت به بچگي خود شبيه باشند اگر قصد خريد گربه اصيل داريد كتس ايران براي شما يك گزينه خوب است. گربه اسكاتيش نژادهاي مختلفي داره اما خصوصيات يكساني دارند اسكاتيش ها به ۲ دسته ۲ تايي تقسيم مي‌شوند 1 اسكاتيش 2 بريتيش 1 فولد 2 انفولد.

اسكاتيش فولد ها، همانطور كه از نامشان پيداست، از اسكاتلند مي آيند و اصل و نسب همه آنها به يك گربۀ انباري بنام سوزي مي رسد كه گوش هاي تا خورده اي داشت و به عنوان شكارچي موش كار مي كرد. اين گربه ها، حساس، برونگرا و فعال هستند. آنها عاشق بازي هستند و براي تنها گذاشتن در خانه، بهترين گزينه نيستند. آنها ترجيح مي دهند كه يك همراه - حتي يك گربه ديگر - آنها را همراهي كند. اگر بتوانيد اين گربه سان دوست داشتني را با توجه به اشتياق آنها تأمين كنيد و نيازهاي آنها را برآورده سازيد، آنها مي توانند عضو جديد خانواده و پشمالوي مورد نظر شما باشند.  

 خريد و فروش انواع بچه گربه هاي ايراني پرشين عروسكي بچه گربه هاي پرشين-هيمالين-سوپرفلت-چين چيلا-گارفايلدي-سفيدچشم آبي و... سالم و سلامت انگل تراپي شده داراي كارت سلامت معرفي كوتاهي از گربه پرشين يا همان گربه ايراني و اشرافي گربه پرشين كت يا گربه ايراني يكي از زيباترين و محبوب‌ترين نژادهاي گربه در دنياست گربه پرشين به عنوان بهترين نژاد گربه ها شناخته شده است و طرفداران زيادي دارد. پرشين گربۀ با وقار و مطيع، به آرام بودن و شيريني مشهور است.

ظاهر گربه هاي ايراني طوري است كه تقريبا هر كس كه كمي با گربه ها آشنايي داشته باشد متوجه مي شود كه اين گربه از كدام نژاد است گربه هاي پرشين يا همان گربه هاي دوست داشتني ايراني عادت پذير هستند و به زندگي يكنواخت و امن علاقه ي زيادي دارند. اين گربه هاي به ظاهر بداخلاق از تغييرات ناگهاني متنفر هستند و با آرامش و ملايمت آنها مي توانند با يك خانواده خشن خود را وفق بدهند به طوركلي ويژگي پرشين كت هارو ميشه به صورت زير دسته بندي كرد ● آرام ● كم صدا ● تنبل ● وابسته به صاحبشان ● سطح هوش زياد بالاي ندارند

فروشگاه حيوانات خانگي كت ايران 

ایجاد وبلاگ با امکانات و سئوی بالا

ثــبت نــام