ساخت وبلاگ رايگان | آزاد بلاگ
 سئوکار حرفه ای
طراحی سایت

سالن زيبايي بورگ يك سالن زيبايي و آرايشگاه زنانه در شرق تهران "پرديس" است. آرايشگاه زنانه از سال ۱۳۹۸تاسيس و تاكنون در خدمت مشتريان در شرق تهران، (پرديس و تهرانپارس)  باشد و خدمات خود را با بهترين قيمت و كيفيت ارائه مي دهد. لازم به ذكر است كه سالن زيبايي بورگ داراي مجوز رسمي از اتحاديه آرايشگران مي باشد و تمامي نرخ هاي خدمات در اين سالن نرخ هاي مصوب از سوي اتحاديه مي باشند. بورگ داراي محيطي آرام، مناسب و بهداشتي مي باشد كه همين امر باعث تفاوت اين سالن قدرتمند با بقيه سالن هاي زيبايي شده است زيرا كه بهداشت و محيطي مناسب ، هميشه براي سالن زيبايي بورگ پرديس و تهرانپارس در اولويت مي باشد.

آرايشگاه زنانه سالن زيبايي در پرديس و تهرانپارس عروس بورگ

آشنايي با سالن زيبايي و آرايشگاه زنانه بورگ

امروزه شاهد گسترش فعاليت هاي سالن هاي زيبايي و آرايشگاه هاي زنانه در سطح كشور هستيم.سالن هاي زيبايي كوچك و بزرگ، با پرسنل كم و يا زياد و… اما در اين بين سوال اصلي اينجاست كه كدام  از سالن زيبايي كه امروزه در حال فعاليت هستند، معتبر تر هستند؟ لازم به ذكر هست كه آرايشگاه زنانه بورگ با سابقه بالاي فعاليت خود و اخذ مجوز هاي لازم از اتحاديه آرايشگران. و همچنين تعيين نرخ هاي مصوب اتحاديه براي خدمات خود همراه با داشتن پرسنل با تجربه و محيطي شاد، آرام و بهداشتي معتبر بودن خود را همواره ثابت كرده و مورد اعتماد مشتريان قرار گرفته است.

رسالت آرايشگاه زنانه و سالن زيبايي پرديس بورگ، ارائه بهترين خدمات آرايشي و بهداشتي با بهترين كيفيت و كمترين قيمت ممكن به مشتريان عزيز خود مي باشد.

ويژگي پرسنل سالن زيبايي و آرايشگاه زنانه بورگ چيست؟

كادر مجرب ، دارا بودن مجوز هاي بهداشتي رعايت بهداشت محيطي و بهداشت فردي در سالن ، ضد عفوني كردن ابزار بعد از هر استفاده ، رضايت مشتري ها ، حسن شهرت ، خوش قولي ، برخورد مناسب مدير سالن و ساير كاركنان ، مشاهده ي نمونه كارهاي قبلي و… فاكتور هاي زيادي براي تبديل شدن يك آرايشگاه به برند معتبر وجود دارد و يكي از مهمترين آن ها، پرسنل آرايشگاه هستند. در آرايشگاه زنانه بورگ تمامي پرسنل با سابقه فعاليت و تجربه بالا مشغول به كار هستند. گفتني است كه پرسنل آرايشگاه بورگ همگي مجرب بوده و بهترين كيفيت در لاين هاي مختلف خدمات را به شما ارائه مي كنند.

چرا سالن زيبايي و آرايشگاه زنانه بورگ را انتخاب كنيم؟

سالن زيبايي در پرديس و آرايشگاه زنانه بورگ پرديس بدون شك معتبر ترين و بهترين آرايشگاه زنانه در سطح كشوري و تهران است، آرايشگاه در پرديس بورگ داراي جواز رسمي از سوي اتحاديه آرايشگران زنانه تهران مي باشد و همچنين  داراي مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و وزارت صنعت معدن تجارت ، به عنوان اولين سالن زيبايي در كل ايران مي باشد.

علاوه بر اين موارد از انجايي كه بهداشت و محيطي تميز هميشه در اولويت سالن زيبايي بورگ بوده، اين سالن داراي نماد سيب سلامت از سوي وزارت بهداشت مي باشد. در كنار اين موارد، بورگ به عنوان بهترين سالن زيبايي در خبرگزاري هاي معتبر ايران شناخته شده و نگاه رسانه هاي معتبر به اين سالن هميشه مثبت بوده است . اين ها تنها گوشه اي از جواب اين سوال كه “چرا سالن زيبايي و آرايشگاه زنانه بورگ را انتخاب كنيم” هستند.

بهترين سالن زيبايي در پرديس تهران

زيبايي خدادادي است، اما به سادگي مي‌توانيد آن را دو چندان كنيد. كافي است تنها با كمي دقت، به دنبال مكاني باشيد كه با وجود كادري مجرب، بتواند شما را به آن‌چه مي‌خواهيد برساند. دانش زيبايي شناسي، اگر با خلاقيت همراه باشد، نه تنها مي تواند زيبايي شما را افزايش دهد، بلكه مي‌تواند هر آنچه كه راز زيبايي است به شما هديه دهد.

فراموش نكنيد كه تنها يك سالن آرايشي مجرب، با كاركناني خلاق و آشنا به اصول زيبايي شناسي مدرن، مي‌تواند هم نقاط ضعفتان را به صفر برساند، هم نقاط قوت زيبايي تان را دو چندان كند. اما كجا مي‌توانيد همه‌ي اين ويژگي‌ها را در يك مكان بيابيد؟ سالن زيبايي در پرديس تهران بورگ، واقع در شرق تهران، تنها مكاني است كه با تكيه بر سالها تجربه‌ي خود در زمينه‌ي زيبايي، مي‌تواند زيبايي را در كنار سلامت به شما هديه دهد.

اگر از قيمت مناسب خدمات سالن زيبايي، كه چاشني كيفيت آن است بگذريم، سلامت، هديه‌اي است كه شما در كنار زيبايي از سالن زيبايي مي‌توانيد دريافت نماييد. اما چگونه؟ استفاده از مواد مطمئن، اصل و با كيفيت، اهميت به بهداشت فردي و رعايت بهداشت سالن، مي‌تواند اين اطمينان خاطر را به شما دهد كه پس از يك روز در كنار ما بودن، هرگز به سالن زيبايي ديگري حتي فكر هم نخواهيد كرد.

بهترين آرايشگاه زنانه در تهرانپارس

اما تنها اين ويژگي‌ها نيست كه مي‌تواند ما را سرآمد همه‌ي سالن‌هاي تهران چه در محدوده‌ي منطقه ۱ و شرق تهران، چه در سراسر پرديس تهران بزرگ كند. پرسنل يك سالن زيبايي و آرايشگاه در پرديس، نه تنها بايد كارآزموده و مجرب باشند. و از اصول زيبايي حاكم بر مد دنيا اطلاعات به روزي داشته باشند، بلكه حسن خلق و برقراري ارتباط مثبت با مشتري، اصلي است كه حرف اول را سالن زيبايي بورگ مي‌زند.

اگر تنها يك بار خدمات سالن ما را امتحان نماييد، متوجه تفاوت قيمت ما با سالن‌هاي ديگري مي‌شويد كه البته كيفيت خدمات ما را به شما ارائه نمي‌دهند. بي جهت نيست كه اين سالن توانسته موفق به كسب مجوز رسمي از اتحاديه‌ي آرايشگران بشود. اگر هنوز هم نتوانسته‌ايد سالن ما را براي زيبايي انتخاب كنيد، ما مي‌توانيم با طيب خاطر، نمونه كارهاي قبلي خود را در اختيار شما قرار دهيم تا بتوانيد با اطمينان خاطر بهترين گزينه را انتخاب نماييد.

اما اين ها همه‌ي آن چيزي نيست كه انتظار داريد به شما ارائه دهيم، ما مي‌توانيم شما را در انتخاب بهترين گزينه ياري نماييم. مشاوره دادن مهم‌ترين تفاوت ما با ساير سالن‌هاست. ما از كم‌ترين خدمات تا بزرگترين تغييرات در كنار شماييم. خدمات در زمينه مو شامل كوتاهي، اكستنشن، رنگ، موخوره‌گيري، لايت فويلي، رنگساژ، رنگ ريشه، خدمات صورت مانند اصلاح صورت در مدل‌هاي مختلف متناسب با پوست شما، ميكاپ در سبك‌هاي متفاوت‌، كاشت مژه، كاشت ناخن، خط چشم و لب دائم، ليفت مژه، لمينت مژه، شينيون براي كودك و بزرگسال و… تنها بخش كوچكي از خدماتي است كه به صورت حرفه ‌اي مي‌توانيم به شما ارائه دهيم.

بهترين سالن زيبايي در پرديس تهران بورگ

سالن زيبايي پرديس تهران  بورگ در سال 98 با مديريت خانم هنگامه رويين تن در منطقه پرديس تهران، افتتاح شد. در حال حاضر سالن جديد VIP   در شهر جديد پرديس (شرق تهران) با ۳۰ نفر پرسنل و در محيطي خوشآيند،‌ ميزبان شما مشتريان عزيز مي‌باشد. كليه خدمات مورد نياز بانوان نظير رنگ و مش، اكستنشن، كوتاهي، مو مانيكور و پديكور، طراحي و ترميم ناخن و كاشت ناخن، ميكاپ، شينينون، براشينگ، اپيلاسيون، با بهترين كيفيت و جديدترين متد مهيا است.

ما معتقديم كه زيبايي نوعي هماهنگي و تناسب بين اجزاي صورت با كل آن است؛ كليه پرسنل و ميكاپ آرتيست‌هاي با تجربه ما در سالن زيبايي بورگ، ضمن توجه بر سليقه مشتري، بيشترين تمركز را بر روي افزايش تعادل و تناسب اجزاء صورت مي‌گذارند. ما ضمن پرهيز از كليشه‌ها و با در نظر گرفتن سن و موقعيت اجتماعي شما، عيوب صورت‌تان را مي‌پوشانيم و زيبايي‌هاي آن را برجسته‌ مي‌كنيم.

در سالن زيبايي و آرايشگاه بورگ،

بهترين و باكيفيت ترين خدمات آرايش عروس و گريم عروس، در محيطي با‌شكوه و آرام ارائه مي‌شود؛ بهترين روز زندگي هر زن، روز عروسي او است؛ مسلماً وي مستحق بهترين ظاهر و احساس در اين روز خاص است؛ سالن زيبايي بورگ داراي سابقه طولاني در زمينه آرايش عروس و خلق چهره زيبا مي‌باشد. اگر شما بدنبال آرايشي به روز، ظريف و بي نقص هستيد ما به شما كمك مي‌كنيم تا رويايتان را به واقعيت تبديل كنيد. به ما فرصت دهيد تا روز خاص زندگيتان را رقم بزنيم.

خدمات آرايشگاه زنانه تهرانپارس – سالن زيبايي پرديس 

چند نكته درباره اپيلاسيون در سالن زيبايي در پرديس

۱. اپيلاسيون باعث صافي پايدار مي شود

با اپيلاسيون ، پوستي صاف دريافت مي كنيد كه تا ۴ هفته ادامه دارد. دليل اين است كه از بين بردن مو از ريشه به اين معني است كه موها زمان بيشتري رشد مي كنند تا از بين بردن با روش هايي مانند سطح مانند اصلاح و كرم موهاي خود را از بين ببرد. به علاوه ، هنگامي كه دوباره رشد مي كند ، نرم و نرم تر از گذشته است. در سالن زيبايي و آرايشگاه عروش بورگ پذيراي شما عزيزان براي اپيلاسيون بانوان عزيز هستيم

۲. اپيلاسيون موثرتر از وكس روي موهاي كوتاه است

در حالي كه هم اپيلاسيون و هم وكس ، موها را از ريشه خارج مي كنند ، اپيلاسيون مي تواند موها را به طور صاف بر روي پوست فشار دهد و بلند كردن و برداشتن آنها سخت تر مي شود. فن آوري موزاييكي موي در اپيلاسيون مو را به اندازه يك دانه روي شن (۰.۵ ميلي متر) صيد مي كند. نه بيشتر بين روزها ، نه دردسر بيشتر.

 

ایجاد وبلاگ با امکانات و سئوی بالا

ثــبت نــام