ساخت وبلاگ رايگان | آزاد بلاگ
سامانه تبادل بازدید
لینک ساز

اسكرابر دستگاهي است كه براي شستشوي كف و همزمان خشك كردن آن بكار مي رود. اسكرابر ها داراي انواع مختلفي هستند و براي نظافت انواع كف و سطح زمين در مقياس هاي بزرگ و متراژهاي كم و زياد استفاده مي‌شوند. اسكرابر ها كار شستشوي سطح را به نحوي انجام مي‌دهند كه ردي از خيسي باقي نمي‌گذارند و سطح را درخشان و پاك مي‌كنند.

شما نيز اگر به دنبال راهي براي نظافت فضاهاي اداري، تجاري و خدماتي مختلف به شيوه صنعتي هستيد، حتما نام اسكرابر به گوش‌تان خورده است. زيرا اسكرابر يكي از مهم‌ترين وسايل در نظافت صنعتي است كه به وسيله آن مي‌توان با صرف زمان و انرژي و نيروي انساني كمتر، مساحت بزرگ‌تري را نظافت كرد.

اسكرابر كار شستن و خشك كردن سطح را بطور همزمان انجام مي دهد. از اسكرابر مي‌توان همچنين براي نظافت انواع كفپوش ها با جنس هاي مختلف مثل بتني، سيماني و موزاييكي استفاده كرد. اسكرابر انواع اين سطوح و درزهاي موجود يا ايجاد شده بين آنها را نيز به خوبي تميز و خشك مي‌كند و هيچ ردي از خيسي باقي نمي‌گذارد.

در دنياي وسيع و صنعتي امروز استفاده از زمين شوي هاي صنعتي مانند اسكرابر امري ضروري محسوب مي شود. زيرا كه در مساحت ها و متراژهاي بالا استفاده از روش هاي سنتي شستشو امري منسوخ شده و با راندمان كاري بسيار پايين است.

استفاده از انواع اسكرابر اين امكان را فراهم آورده كه بتوانيم با جايگيزين كردن دستگاه زمين شوي اسكرابر به كمك نيروي انساني شتافته و كار براي آن ها آسانتر و راحت تر كنيم. انواع اسكرابرها كارايي مختلفي دارند و بايد با توجه به مساحت و سطح و نوع نقشه محل مورد نظر اسكرابر را انتخاب كرد.

يكي از انواع دسته بندي اسكرابرها بر اساس موتور آنهاست. همچنين اسكرابرها را بر اساس منبع برقي نيز تقسيم بندي ميكنند. در اين نمونه نيز نوع اسكرابر برقي و اسكرابر شارژي موجود است. نوع ديگر اسكرابر بدون سرنشين و اسكرابر با راننده نيز يكي ديگر از تقسيم بندي هاي اسكرابر است.

در مكان هايي كه ازدحام جمعيت وجود دارد و سيم كابل موجب اختلال در عملكرد ميشود بهتر است از اسكربر شارژي استفاده شود. همچنين در مكان هايي كه به دليل نبود منبع برق نمي توان از كابل مستقيم استفاده كرد از اسكرابر شارژي استفاده مي شود. همچنين انواع اسكرابر شامل اسكرابر باطري دار و اسكرابر برقي نيز با توجه به موقعيت و در دسترس بودن منبع برقي مي توان استفاده كرد. اسكرابر برقي داراي سيم و كابل بلند است و مي توانيد به كمك آن به طور نامحدود كار نظافت و شستشو را انجام دهيد. اسكرابر شارژي داراي باطري شارژي مي باشد كه مي توان براي فضاهاي با تردد زياد كه كابل ممكن است موجب مزاحمت شود از آن استفاده كرد و يا همچنين در جاهايي كه منبع مناسب برقي ندارند به كمك پرسنل نظافتي بيايند.

زمين شوي يكي از دستگاه هاي نظافت صنعتي است كه مي توان از آن براي نظافت و شستشوي انواع مكان هاي مختلف صنعتي با متراژهاي بسيار بالا  و همچنيني مكان هاي نيمه صنعتي استفاده كرد. در مكان هايي مانند بيمارستان ها و مكان هاي صنعتي و كارخانجات و هتل ها و.... از زمين شوي براي نظافت سطوح استفاده مي شود. دستگاه زمين شوي را مي‌توان براي شستشوي كف در فضاهاي مختلف همچون دانشگاه، ورزشگاه، فرودگاه، بيمارستان و... با اطمينان خاطر استفاده كرد. بطور كلي براي نظافت فضاهايي كه متراژ بالايي دارند از زمين شوي استفاده مي شود.

زمين شوي صنعتي را مي توان  با توجه به پارامترهاي مختلف به انواع مختلفي تقسيم بندي نمود. انواع زمين شوي را مي توان بسته به نحوه ي هدايت آن تقسيم كرد كه دو نوع زمين شوي صنعتي سرنشين دار و زمين شوي صنعتي دستي انواع آن هستند. يكي ديگر از اين دسته بندي ها زمين شوي برقي و ديگري زمين شوي باطري دار است كه با استفاده از شارژ حركت مي كند. يكي از مزيت هاي استفاده از زمين شوي صرفه جويي در وقت و كاهش زينه است. در صورت نياز به خريد زمين شوي مي‌توانيد بهترين مدل‌هاي زمين شوي را از شركت نوين پاك با خدمات پس از فروش تهيه كنيد.

زمين شوي صنعتي به وسيله شستشو و نظافت صنعتي مي گويند. زمين شوي صنعتي كار نظافت را بطور تخصصي انجام مي دهد و سطوح را بسيار تميز مي كند. زمين شوي صنعتي همچنين كار شستشو و تميز كردن و همچنين خشك كردن سطح را بطور همزمان انجام مي دهد. به اين صورت كه با برس ها شسته و با انواع تي به كار تميز كردن سطح مي پردازد. زمين شوي صنعتي داراي انواع گوناگوني است. انواع زمين شوي صنعتي را مي توان را با توجه به نيازهاي روزمره و همچنين مكان مورد نظر و نوع و ميزان آلودگي مكان مورد نظر انتخاب كرد.

همچنين دستگاه زمين شوي صنعتي كيفيت بسيار بالايي دارد و منبع آلودگي را بطور كامل از بين مي برد و آلودگي را از نقطه اي به نقطه ديگر منتقل نمي كند. زمين شوي صنعتي را مي توان با توجه به پارامترهاي مختلف به انواع مختلفي تقسيم بندي نمود: مثلا قدرت موتور در انواع زمين شوي صنعتي با يكديگر متفاوت است. يا مي توان به نحوه هدايت دستگاه زمين شوي صنعتي اشاره كرد. كه هم نحوه هدايت دستي داريم كه مستقيما بوسيله كاربر استفاده مي شود و در فضاهاي گوناگون به كار مي رود. نحوه هدايت ديگر زمين شوي صنعتي با راننده است كه راننده كار هدايت فرمان را به عهده دارد و به اين وسيله عمل شستشو انجام مي گيرد.

امروزه با روز افزون شدن نيازهاي مردم و همچنين لزوم تميز نمودن دستگاه هاي نظافت صنعتي استفاده از انواع دستگاه زمين شوي صنعتي را مي توان به نيازي واجب تلقي نمود. براي انتخاب زمين شوي صنعتي بايد به اين توجه كرد كه مكان موردنظر ما چه ويژگي هايي از لحاظ متراژ، آلودگي و همچنين ديگر فاكتورها دارد كه بايد براي انتخاب زمين شوي صنعتي به آن توجه كرد. شما مي توانيد با مراجعه به وبسايت نوين پاك به آدرس www.novinpak.com و يا از طريق راه هاي ارتباطي همچون شماره‌‌هاي ۸۶۱۲۲۸۷۲ – ۸۶۱۲۰۳۸۸ – ۸۶۱۲۲۳۹۳ – ۸۶۱۲۲۷۱۰ – ۰۹۱۲۵۱۴۸۷۸۲ – ۰۹۱۲۱۱۹۱۲۰۲ و آدرس تهران، خيابان شهيد بهشتي، خيابان سرافراز، كوچه ۵، پلاك ۱۲، واحد ۱۴ با مشاورين نوين پاك تماس بگيريد و بهترين دستگاه زمين شوي صنعتي متناسب با كار خود را انتخاب كنيد

ایجاد وبلاگ با امکانات و سئوی بالا

ثــبت نــام